Na czym bardziej opłaca się gra. Konsola vs PC

Na czym bardziej opłaca się gra. Konsola vs PC

Aktulności artykuły

Gry komputerowe z roku na rok mają coraz większe wymagania. Przez co jesteśmy zmuszeni do wymiany naszego sprzętu przynajmniej raz na dwa lata, jeśli chcemy cieszyć się grą na najwyższych detalach.

Na czym bardziej opłaca się gra. Konsola vs PC

Jednak istnieje rozwiązanie dzięki, któremu nie będziemy zmuszeni do tak częstego wydawania tak horrendalnych kwot. Rozwiązaniem tym są konsole do gier. Ich główną zaletą jest optymalizacja wszystkich gier, które na nie wychodzą, właśnie pod sprzęt, na którym będziemy grać.

Dzięki czemu, możemy cieszyć się pełną płynnością rozgrywki, nie obawiając się o wymianę sprzętowe.

Jedynym przypadkiem kiedy potrzebna jest nam nowa konsola do gier, jest wyjście nowej generacji konsol. Jednak i tak jest to o wiele bardziej opłacalne niż ciągłe ulepszanie swojego PC, ponieważ nowa generacja konsol wychodzi raz na 5-6 lat.

Jednak konsole do gier także mają swoje wady, tą najważniejszą jest fakt, że gry na konsole są droższe od ich odpowiedników na PC. Także w tym przypadku każdy musi sobie odpowiedzieć sam na pytanie, czy woli dołożyć do każdej gry około 20-40 zł, czy woli raz na 2 lata wymieniać sprzęt, co może go kosztować nawet kilka tysięcy złotych.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments