które firmy pożyczkowe nie wpisują do bik

Baza wiedzy

Znaleziony temat: które firmy pożyczkowe nie wpisują do bik

Które firmy pożyczkowe nie wpisują do BIK?

W dzisiejszych czasach wiele osób korzysta z różnych form pożyczek, aby sprostać swoim bieżącym potrzebom finansowym. Jednak niektórzy z nas mogą obawiać się, że wzięcie pożyczki wpłynie negatywnie na ich historię kredytową. Jednym z najważniejszych rejestrów, który może mieć wpływ na naszą zdolność kredytową, jest Biuro Informacji Kredytowej (BIK). Czy istnieją jednak firmy pożyczkowe, które nie wpisują nas do BIK? Odpowiedź brzmi: tak, istnieją takie firmy. W tym artykule przedstawimy kilka z nich.

1. Vivus – Jest to jedna z najpopularniejszych firm pożyczkowych, która nie sprawdza naszej historii kredytowej w BIK. Vivus oferuje pożyczki krótkoterminowe, zwane również chwilówkami, które można otrzymać bez weryfikacji w BIK. Warto jednak pamiętać, że Vivus może korzystać z innych baz danych, takich jak KRD czy ERIF.

2. Provident – To firma, która również nie sprawdza naszej historii kredytowej w BIK. Provident oferuje pożyczki gotówkowe na dowód, które można otrzymać nawet w ciągu kilku godzin. Jednak warto zaznaczyć, że Provident stosuje inne metody weryfikacji naszej zdolności kredytowej, takie jak analiza naszych dochodów czy ocena naszej sytuacji finansowej.

3. Bocian Pożyczki – Ta firma pożyczkowa również nie sprawdza naszej historii kredytowej w BIK. Bocian Pożyczki oferuje pożyczki krótkoterminowe, które można otrzymać bez zaświadczeń o dochodach. Jednak warto zaznaczyć, że Bocian Pożyczki może korzystać z innych baz danych, takich jak KRD czy BIG.

4. SMS Kredyt – Jest to firma pożyczkowa, która również nie sprawdza naszej historii kredytowej w BIK. SMS Kredyt oferuje pożyczki krótkoterminowe, które można otrzymać bez weryfikacji w BIK. Jednak warto pamiętać, że SMS Kredyt stosuje inne metody weryfikacji naszej zdolności kredytowej, takie jak analiza naszych dochodów czy ocena naszej sytuacji finansowej.

Warto jednak pamiętać, że choć te firmy nie wpisują nas do BIK, to w przypadku nieterminowej spłaty pożyczki, mogą zgłosić nas do innych rejestrów dłużników, takich jak KRD czy BIG. Dlatego zawsze warto dokładnie zapoznać się z warunkami umowy przed zaci

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: które firmy pożyczkowe nie wpisują do bik

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments