Czy stać Cię na obchodzenie Walentynek?

Czy stać Cię na obchodzenie Walentynek?

Aktulności Prasówki

Walentynki to święto coraz chętniej obchodzone przez Polaków. O ile jeszcze jakiś czas temu traktowaliśmy je trochę jak niepotrzebny wymysł, o tyle teraz większość z nas delaruje, że spędzi ten dzień w wyjątkowy sposób. Najczęściej decydujemy się na romantyczną kolację lub weekendowy wyjazd, chociaż nie brakuje również bardziej oryginalnych pomysłów.

 

Czy stać Cię na obchodzenie Walentynek?

 

Warte polecenia propozycje to, na przykład, lot balonem, profesjonalna przebierana sesja zdjęciowa (wspaniała pamiątka na późniejsze lata), kurs tanga lub nauka robienia sushi.

Niestety, wielu z nas staje przed dylematem, czy obchodzić Walentynki z powodów czysto finansowych. Z jednej strony chcemy sprawić przyjemność swojej drugiej połówce, ale z drugiej, żal nam wydawać pieniądze na ten jeden szczególny dzień. Przecież miłość powinniśmy okazywać sobie każdego dnia, a nie tylko 14 lutego. Owszem, ale w naszej przesiąkniętej obowiązkami i wiecznym pośpiechem rzeczywistości, ciężko jest pamiętać o okazywaniu uczuć. Dlatego, każda dodatkowa okazja, która skłania nas do celebracji naszego związku, jest cenna J

Jeśli nie możecie sobie pozwolić na obchodzenie Walentynek, być może warto zdecydować się na wzięcie pożyczki. Niewielka kwota z niskim oprocentowaniem może okazać się sposobem na miłe spędzenie czasu i zwiększenie temperatury uczuć J W RushCash pomożemy Wam zorganizować wymarzone Walentynki dla Waszej połówki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments